Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Graphics #91833 üzenetére

    Röviden a szoftverrel nem vagyok még elégedve. Nem olyan zökkenőmentes mint a Lenovo-náll.
    Többször kifagy, se jobbra se balra csak ha kikapcsoló gombbal lezárom a kijelzőt és vissza. A Mono hang katasztrofális, írtam már, hogy elhalkul ha a testemmel eltakarom a hangszórót. Teljes hangon ércesen szól. A két Tab közt olyan érzésem van mikor 2009-ben kocsit cseréltem egy 15 éves Fiatból át ültem a 4 éves Ford C-Mac-ba. Gyenge aksi van benne, minőségre gondolok hamar merül. Pl többször nem nyitja meg a PH appot, ilyen nincs a Lenovo-nál. Gyakorlatilag a konyhai munkához használom, receptek, videók, képek stb. A wifi sem 100-s benne. Fogok egy gyári vissza állítás csinálni aztán meglátom. A prot nem ismerem, így nincs hasonlósitási alapom. De ha hasonlóan rakták össze :U. Nekem június eleje óta van meg vagyis 4 hónapos, a SIM miatt hagytam meg és evvel kimélem a Lenovot.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák