Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz spiritex #21638 üzenetére

    En nem lattam meg nem kompatibilis billentyuzetet. Nekem, ellentetben a mauszokkal, azok szoknak mukodni.

    (#21649) hdman
    Hat ez mondjuk igaz lehet.
    Munkatarsamnak mutttam az Aurora II-t... azt mondta, klagfa gep, de neki nem hobbija a ROM-olgatas, meg a rootolgatas. De egyebkent tetszik neki.
    (Mondjiuknaz is igaz, hogy amikor a kezebem volt eldobta a wifi-t, es nem is vopt hajlando csatlakozni, aig ujra nem inditottam.) Ellenben csoringer foiskolasok ott is vannak. (Meg persze bevandorlok...)

    (#21671) ronson
    Itt (Sved orszag) is marha draga, pedig ezek nem matyi kiralyok... s fogyasztanak is rendesen.

    (#21675) devast
    Minap en is coltam anyammal vasarolni "olcsot". Telerakta vele az Astra csomagtartojat. Kerek szemmel kerdeztem az ocsem, hogy ezt a sok olcso sz@rt (9 forintos zsomle 1-et foizet 2-ot kap akcioban, de vagy 100) mid megeszitek? De megnyugtatott, hogy a felet kidobjak. Igy lehet ez az olcso muszaki cikkekkel is. Es eet nem vasarolok a play-en sem. Meg azert, mert mi van, ha megveszem, es nem megy az en keszulekemen? Az mar aztan az ideg!..

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák