Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    padi68:nézz át a smart tab fórumba,ott sok problémára találsz megoldást,de a gyári romot érdemes kidobni,joestone fórumtárs fejleszt ics-t,meg az új jb-t,ég és föld a gyárihoz képest.

    Ma megnéztem a tacskóban a Myaudio 7-es,meg 9-esét.
    A hetes kijelzőben elfogadható,betekintési szögben is csak az egyik irányban megy át negativba egy adott ponton.Sebességben a csak 512 ramot észre lehet venni,be be akad sokszor.
    A kilencesnek szép kijelzője van minden szögből,fényerő is van bőven.Hardverban jó az egy giga ram pár dolog elindítása,után 406 foglalt,570 szabad,viszont a proci már kevés ehhez a felbontáshoz,opera böngészővel jóval lassabb a smart tab kétmagos qualcomm procijánal,pedig az 1280-as felbontással "küzd".Nemtudom megér-e 45-öt,de én inkább megvárnám a kétmagos 2x1.6-os rockchipes verziót,annak már elégnek kell lennie.Mondjuk lehet rootolás után a romot kigyomlálva fürgébb lenne mert sokminden fut,de nem biztos.A mókus azt mondta van egy raklappal belőle,ugyhogy szerintem az újabbat akarják árulni,csak kiszórják a "régit".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák