Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz pinnacle #62485 üzenetére

    Most Beelink vagy X96?

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • válasz pinnacle #62485 üzenetére

    CE alatt nem a LPDDR4 a probléma, nem tudom mitől ragadt ez belétek hogy minden box amiben LPDDR4 van az nem jó CE alá!

    kizárólag a X96Max LPDDR4 4/32(64) BOX-okról volt szó, volt egy időszak (kb ~fél év) mikor ezekből a BOX-okból kb minden boltba/eladóhoz egy hibás szállítmányból érkezett és a GIGABIT LAN port nem működött rajtuk megfelelően, amit Android rendszer alatt orvosoltak egy frissítéssel, de mivel hardveres probléma volt így CoreELEC rendszer alatt meg maradt a probléma!

    Ezért volt írva hogy ezt a típust(X96Max LPDDR4) ne vegyük, inkább a LPDDR3.as verziót amiben nem volt gond a gigabit lan portal se droid se CE alatt!

    Sajnos én is kaptam 6.db ot(eltérő helyekről vásárolt) ebből a hibás szállítmányból pedig 4.helyről és 4.eltérő időben vettem őket!

    De később találtam egy megbízható forrást, ahol hibátlan LPDDR4.es X96Max BOX.ot árumnak(most is érkezik tőle 2.db) amikkel már nem volt probléma!

    Jelenleg is van Alin sok eladónál még X96Max LPDDR4.es s905x2 BOX, de nem 30-35.dolcsiért hanem 50.és felette! A nagyobbik probléma az, hogy a jó ég se tudja hogy náluk még a hibás szériából van, vagy pedig a frissebb hibátlan verzióból!
    És ez igaz a többi(Gearbest, Geekbuying, Banggood stb...) boltra is nem tudni hogy a náluk lévő BOX-ok melyik szállítmányból vannak, de sok eset volt hogy a LPDDR4.es BOX.nak vett helyett LPDDR3.at küldtek(gondolom rájöttek hogy probléma van a LPDDR4 es szériával)

    Remélem így már érted mi a helyzet, tehát nem a LPDDR4. RAM al van gond CoreELEC alatt hanem csak egy bizonyos szériánál az X96Max BOX-oknál

Új hozzászólás Aktív témák