Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoItYourself

    Topikgazda

    válasz darvinya #19205 üzenetére

    A topik összefoglalóba igyekeztem olyan verziókat belinkelni, amik stabilan működnek.
    Szerencsénkre kszaq aktívan fejleszt, és naponta jelennek meg új verziók, de ezt nem érdemes lekövetni az összefoglalóban, erre van a fórum, ahol lehet erről beszélgetni.

    Neked is azt javaslom, és másnak is, aki ezt olvassa, hogy ha stabil verziót akar a dobozára, akkor az összefoglalóban lévőkből válasszon. Aki szeret próbálgatni új verziókat, hajrá, de az vegye figyelembe, hogy akadhatnak hibák, ez a fejlesztéssel együtt jár.

    Az ajánlott verziók listáját lehet frissíteni, de ahhoz az is kell, hogy több ember is pozitívan nyilatkozzon egy-egy új verzióról. A 8-as LE-ről úgy látom, még mindig vegyesek a vélemények, ha van belőle jól működő, szóljatok. A hibrid 7-es "k" verziót kipróbáltam tegnap (ez még az volt, amit levett kszaq), nekem úgy tűnt, hogy lassabb a navigáció a felületen, a filmek indítása is lassabbnak tűnt. A képminőség javulást nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni, de készséggel elhiszem annak, aki ezt tesztábrákkal vizsgálja és megfelelő szaktudással mondja.

    Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Új hozzászólás Aktív témák