Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz mikrofon #96201 üzenetére

    Bocsánat, elírtam, DTS-HD. És nem én írtam hanem te kb 10-15 hsz-el ezelőtt ahogy az AFR hiányát is ( az nem alapból van rajta henem telepíteni kell stb stb - egy alap kínai box simán viszi egy jó droiddal, vagy egy app-al is - kivéve az android 10 és 11 endszereket, mert azokon jelenleg nem megy, ez ikább hátrány filmezés szempontjából) azaz NEM OUT-OF-THE BOX. Akkor lenne az ha kiveszed a dobozból és ezek mennek. De nem. És ezt te írtad, nem én mert nem ismerem ezt a boxot. Csak idéztelek, és ha ez hamis infó akkor te terjesztetted. :(
    Olvass vissza, nem én találtam ki, nem tudom ezen mit nem értesz.
    És mégegyszer írom semmi bajom a box-al, sem a gyártóval, csak az hogy azzal közölsz hamis infókat hogy úgy állítod be mintha ez lenne a hibátlan termék amit megvesz valaki és azonnal megy minden. Nincs olyan szerintem még mindig, azt írtad pár dolog még fejlesztés alatt van, ami tudjuk sokszor mit jelent. Vagy meglesz vagy nem.
    Nem hiszem hogy jelenleg létezik olyan box vagy lejátszó amin minden tökéletes, hacsak nem valami extrém árú termék, de ott meg belekötnek abba hogy valami kis képhivba van itt -ott, érdekes itt most a képminőség már szóba sem kerül. Pedig amikor régen én adnroidról akartam beszélni kb a fejemet vették itt hogy mit képzelek, az nem alkalmas a filmezésre, csak a CE, mert noincs jó afr, nincs jó hd nhang, és amikor azok megoldódtak jött az hogy a képminőség is jbb CE alatt. Most meg csak mert belekerült az L1 innentől minden a legjobb lett. Érthetetlen számomra hogy ez felülír mindent amiért itt eddig köpködés volt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák