Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz mexel #88584 üzenetére

    nálam sincs semmi gond, leia alatt sem volt, most matrix alatt sincs. Megy ahogy kell, nincs fagyás, akadás, lassulás. Rég rossz, ha már ilyen parancsokat kell adogatni, hogy az op rendszer "rendesen" menjen. Kb mint ha win alatt a registryben turkálnék, hogy gyors legyen a gép, meg ne fagyjon.

    blakey-t sem értem mi baja a matrixszal, a 0. verzió óta azt írja (írta), hogy teljesen használható, simán át lehet térni, stb...most meg visszamegy leiára. Persze mindenki azt csinál, amit akar. :D
    De én most nem értem mi ez a matrix ellenesség. Oké, több addon nem megy gondolom, mert nem írták át, ez lehet sokszor döntő érv. Én ezek szerint nem használok ilyeneket. Tény, hogy én nem HC user vagyok, nincs netflixem sem, hbo sem, de van azért jó pár addon, t.rrent, "NAS"-ként is használom, filmek, stb. A lassú boot idő (40-42s) most a legnagyobb bajom, új korában ez 28 körül mozgott. Azért ki lehet ezt is bírni, max egyszer egy sd-n kipróbálok egy szűz rendszert, visszateszem a mentést, és ha marad a gyorsabb boot, akkor átteszem azt emmcre. És lehet ugyan ott leszek akkor is majd addigra :DDD ....40s

Új hozzászólás Aktív témák