Új hozzászólás Aktív témák

  • TCr

    veterán

    válasz vargalex #13816 üzenetére

    A hálózat fenn állt, ugyanis ez idő alatt (míg állt az óra) feltelepítettem (netről) a szokásos addonokat, beállítottam a YT kliens, stb... minimum egy órát elmolyoltam vele úgy, hogy közben újraindítgattam.

    Egy barátomnak telepítettem múlt héten 007-et a MiniMXIII kütyüjére nálam úgy, hogy a saját példányom helyére (kábelek) tettem.
    Az istenért nem lehetett beállítani a NAS-om forrásként, mindig hibára futott, amikor az SMB opciót választottam.
    Viszont manuálisan hozzá tudtam adni, de csak a teljes elérési út megadásával.
    Ezután ismét megpróbáltam SMB-t tallózni, de továbbra is csak a hibaüzenetet dobta.

    Minimum 10-15 alkalommal telepítettem már LE-t a saját MiniMXIII készülékemre, ebből 1 alkalommal fordult elő az időbeállítós hiba.
    Ugyanebben az időszakban az is előfordult nálam (szintén egyetlen egy alkalommal), hogy nem tudtam "automatikusan" magyar nyelvre váltani.

    Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy igenis valami félremehet LE telepítéskor, amit egy kb. 3 perces újratelepítés megoldhat.

    IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák