Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz HSM #5786 üzenetére

    Szerintem felesleges magyarázni a bizonyítványt, meg "vonalakkal" dobálózni - mindkét oldalnak voltak hülye húzásai. Azon meg elméletben lehet vitatkozni, hogy a flex memóriavezérlés nagyobb probléma, vagy a lefelezett ROP partíció - a gyakorlat viszont azt mutatta, hogy míg az 5830 teljesítménye néhány tesztsor lefuttatása után is rettentő összevisszaságot mutatott, a 660Ti-vel és a 660-nal egyetlen egyszer sem futottam bele ilyen problémába, pedig ezeket nem csak teszteltem, hanem több, mint 2 éve ilyenek vannak a gépben is. Sőt, tesztet sem láttam, ami ezt igazolná, de ha mutatsz egyet, szívesen megnézem, mert érdekel, mivel lehet megszívatni a flex vezérlést ;]

    A 970 pedig, leírom még egyszer, nem egészen ugyanez a probléma. A 970 gondjainak a marketing a forrása, mert szerintem az égvilágon semmi gond nem lenne a kártyával, ha 3.5GB-nak reportolná magát. Fizikailag rajta lenne a kártyán a 4GB, de a gyakorlatban csak 3.5 lenne kihasználva.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák