Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz b. #56975 üzenetére

    Optimista vagyok - milyen értelemben?
    Hogy azt várom, hogy a névleges árhoz képest a "semmire sem használható ipari hulladék" jellege miatt kisebb lesz a felár?

    Ha igen, akkor igen.
    De amikor azt mondom, hogy $299-349 a reálisan várható piaci ár, akkor nem azt mondom, hogy ez reális a kártyáért, "megéri"

    Úgy tűnik, az általános drágulás ellenére a szintezettség a kártyák terén nem szűnt meg. Nem nyert el a entry level olyan képessékeget (feature),.amiket korábban nem csak mert drágábban el lehet adni. Ez ugyamaz a szint, mint ami régebben a belépőszint, volt. Csak már nem $79-139 árcédulával.

    Mondom, én nem vagyok a feature-ök nagy szakértője, itt veszem fel mások véleménye vagy tesztealapján ítélve,.hogy egy kártya 4GB-tal, 8x pcie csatlakozással, hardveres enkóder vagy dekóder nélkül, stb elfogadható-e, vagy milyen kedvezményt kéne ezeknek jelentenie.

    És itt citálnám vissza a korábbi mondandómat a médiáról. Attól kellene majd zengnie, hogy ez milyen alávaló megoldás, s persze piaci helyzet meg hiény, de "ilyen hiányosságok mellett ennyiért inkább ne vedd meg". Ehelyett majd biztos azzal lesz tele, hogy $300-ért végre egy olcsó kártya, Isten áldja a cégvezérasszonyt.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák