Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Envo_

    aktív tag

    válasz KillerKollar #43252 üzenetére

    Ez a max beállítás mánia annyira értelmetlen számomra. Minden játékban van egy-két olyan beállítás ami jelentősen megcsonkítja az fps-t és azt a pár dolgot mediumra levéve, vagy kikapcsolva ugyanaz az élmény fogad 2x fps-sel. Most aki 4K-n hajkurássza az ultra beállítást az mit vár? És minek kell? Ez ilyen belső késztetés, hogy "maxon viszi", vagy időhiány, hogy megtalálja az optimális beállítást? Szinte biztos vagyok benne, hogy a 2080Ti-vel tökéletesen be lehet állítani minden játékot 60hz-re kompromisszumokkal úgy, hogy ne legyen minőségromlás ultrához képest. Főleg azért sem, mert smoothness élmény sokkal inkább függ a Hz-től, mintsem bármi mástól.

  • Puma K

    veterán

    válasz KillerKollar #43252 üzenetére

    Anthem béta:

    Ugyanúgy bezuhant az FPS nyílt részeken 30-40 FPS közé 1440p-ben is i5 9600K és i7 4790K mellett egyaránt, úgy hogy GTX 1080 Ti volt mellérakva.

    Bármilyen grafikai részletességet állíthattál vagy bármilyen erős géped lehetett mindhiába mert ugyanúgy beesett az FPS. Ez a játék grafikusmotorjának a sajátossága volt... azt hogy javították-e vagy sem azt nem tudom, mert amúgy siralmasan üres az a játék... pedig lenne benne potenciál.

    A maximum grafika mint ahogy Envo_ is írja teljesen felesleges és legyilkolja a gép teljesítményét. Rá kell szánni egy kis időt, hogy megtaláld mi az a beállítás-FPS egyensúly amit bír az adott gép. Az Extreme-Ultra-Very High rendszerint felesleges szokott lenni adott beállításoknál, mert nem kapsz olyan pluszt látványban, mint amennyivel csökkenti az FPS-t. Nem ritkán érdemes High-ra belőni a grafikát és ha van feljebb adott beállításnál, akkor lehet állítgatni és nézni van-e különbség valamint mennyi FPS-t kér azaz egy adott beállítás.

    Pepecselős munkának tűnik, de megéri.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz KillerKollar #43252 üzenetére

    2013-2014rol beszeltem foleg, illetve legkesobb 2017rol.

    a metro exodus eleg extrem, igaz a metro 2033-2034 is siman csovon hajtatta a ket 290Xem harom kijelzo mellett. az exodus is kb techdemo volt, a 2033nal a physX volt ugyanaz az effekt, amit ki kellett kikapcsolni mert a porba lassitotta a jatekot.

    rage2ot en se neztem, de az alapjan, hogy a just cause 3 mennyire vegyeslimites volt, az alapjan siman lehet,, hogy ez nem a VGAn mulik.

    egyebkent persze, volt a project cars 2 VR is amire az 1080TI is keves volt, de az alapvetoen low-med beallitasokkal is gyonyoru volt egy rifttel.

    Anthemrol mondjuk nem nagyon hallottam, Avalanche jatekok meg eleve elso honapokban vallalhatatlanul futottak. meg meg ott volt a Dishonored2 is, de az talan egy 2080TIvel mar 4Kban is elfogadhato. az alatt meg egy moddolt idTech5 volt, ami motor meg szinten kozismert arrol, hogy az egadta vilagon semmin nem fut jol

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák