Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45997568

    törölt tag

    válasz .LnB #31190 üzenetére

    Nem, csa a "te felek" talalhatnanak mas jatszoteret maguknak. Koszi

  • Raggie

    őstag

    válasz .LnB #31190 üzenetére

    "Nem érzitek teljesen feleslegesnek ezt a topikot?"
    Egyáltalán nem. Itt pontosan az megy ami a topik címében szerepel. Találgatás.
    A különböző forrásokból jövő pletykák, hírmorzsák és vélemények cseréje.
    Én nagyon élvezem a topikot, mert szeretek valamire ennyire várni és előre próbálni kitalálni, hogy mennyire lesz jó.
    Itt nem konrkét előrejelzésekről van szó, nem vásárlási tanácsokat írunk, hogy "ezt várd meg ez lesz a tuti". Senkinek sem árt, csak az ide jövő érdeklődő olvasóknak használ.

    Nem értem miért kell idejönnöd, ha téged se nem érdekel se nem állsz hozzá pozitívan. És nem a VEGA-ról beszélek, hanem a topikról és annak lényegéről.

    Ha valaki egyes pletykákat a maga szája íze szerint értelmez, hát tessék. Nem tilos. Itt mi véleményeket írunk, amiket nem kényszerítünk rá másokra. Elolvasod és maximum leírod, hogy szerinted ez nem azt jelenti, hanem ezt. Kész.

    Végszóként: amit továbbra sem és sohasem fogok megérteni: miért fáj nektek ha valaki reménykedik és jót vár valamitől? Elmondtátok már 100x hogy szerintetek nem lesz olyan jó, tehát a s*eggeteket bevédtétek az ellen, hogy nem figyelmeztettétek előre, hogy ne várjon csodát. Tehát számon kérni rajtatok senki sem fogja! Akkor meg minek szajkózni és továbbra is mindenkit lehurrogni aki kicsit is pozitív? Előre irigyek vagytok? Vagy csak most vagytok irigyek, hogy még mernek egyesek reménykedni? Vagy mi? ... Egyszerűen nem értem.

    Clint Eastwood FTW

Új hozzászólás Aktív témák