Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Asbee #13870 üzenetére

    Érdekes, a Prohardver is tudott róla. :U [link]

    (#13871) mcwolf79: Még nem tudni semmit a termékről. Úgy meg hogyan ítéled meg az árát?
    Függetlenül ettől, az a 3,5+05GB tényleg csúnya átverés volt. Nem találsz hasonlót az AMD oldalon. :N

    (#13872) ffodi: Én amondó vagyok, hogy így másfél évvel a bemutatkozása után már elég új tapasztalat lehet a mérnökök kezében, hogy egy lényegesen jobb revíziót összehozzanak a csipből. :K Szvsz azért csak 50Mhz, mert csodát azért nem lehet revízióváltással tenni, és nyilván nem akarták még 50MHz-ért kidobni a megspórolt wattokat az ablakon.

    Amúgy a rebrand ellen szól, hogy más néven hozzák a csipet. Azt pedig nem szokták átnevezni, ha nem nyúlnak hozzá. Lásd pl. 7970-280X esetén is maradt a Tahiti GPU-név.
    Nem tudom én sem, mit sikerül összehozni, de az nem tetszik, hogy egyesek előre temetik az egészet....

    (#13874) ffodi: Nem kérdés, hogy én is inkább apróról szemeznék 290-est... De azért azt látni kell, hogy nem lesz mindig elég, megfelelő használt kártya. :N Pláne, ha mindenki használtan akar majd venni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák