Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    válasz fudi2002 #7105 üzenetére

    Amúgy tegnap nem reagáltam bocsi, szóval a 4075-el nincs gondom. Csak ahogy a kolléga is írta előttem, képes 4125/1.25vra. Nála az asussal tudja ezt úgy, hogy a singlecore sem esik be. Én msi-vel nem tudtam ezt egyszerre reprodukálni.
    Szóval van az mikor -0.125 offset, akkor allcore heppi, 4125/1.25v de akkor az egyszálasom beesik. (pbo, llc, már mindent megpróbáltam nem javul, persze hogy nem mivel ilyenkor "fent" is csak 1,38v-ot kap)
    Másik eset, hogy helyrepakolom a fenti részt, de akkor a lent "csak" 4075mhz/1.264v

    Még mielőtt azt hiszitek szemléletváltás volt, nem az izgat hogy ez menjen, hanem érdekel hogy egyik lapnál megy, másikat meg nemigen lehet erre belőni.
    Amúgy részemről az OFFSET - és PBO kimaxolt egyveleg jön be. Alap feszek mellett PBO-t én nem használnék, de így hogy a teteje 1,4v így sztem jól műxik.
    (lehet nekem volt új, de a PBO nem emeli meg a max feszt, csak a terheléstől függően a tartományt használja nyilván a magasabb feszek irányában) Huh ezt jólmegasszondtam, remélem kicsit érthető mit akarok nyögdécselni :)

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Új hozzászólás Aktív témák