Új hozzászólás Aktív témák

  • Thronks.90

    tag

    válasz fanti #38035 üzenetére

    Szeretem a nagy kijelzőt (telefonban is pl), 34"- on meg már nem szép a FHD. Nem vagyok nagy hardver csereberélő, előző FX konfigomat is használtam 8 évig, és az R9- et se cserélném le ha maradtam volna FHD felbontáson. Kicsit elkeserítő, hogy ha itt kb bárhol tanácsot kérek, hogy milyen hardver legyen a pénzért amit rá szánok, nagyjából azt mondják, hogy hát azt ne, vagy annyiért inkább vegyek levegőt. Néztem a 6600XT- t, azt mondták kevés lesz, pedig a teljesítmény szorzó a jelenlegihez képest legalább 2x. Egy barátom most rendelt egyet, át hozza, ki próbálom hogy nekem jó- e. Szerencse hogy van egy ilyen ismerős, de ilyen sincs mindenkinek. Ha tényleg szakmai alapon megválaszolnák a kérdést, és nem rögtön a high- end dolgokkal vagdalóznának, nem kéne heteket töltenem külföldi, és hazai forumok/ videók böngészésével hogy vajon, nekem az adott játékban és felbontáson mi lenne az ideális, és akkor még lehet, hogy jól be is nézem, és nem hozza azt, amit vártam. Először azt hittem csak nekem tűnt fel ez, és én vagyok hülye, de ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.twitch.tv/thronks_

Új hozzászólás Aktív témák