Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Lacpac #37394 üzenetére

    Ehhez annyit "fűznék" :D hozzá, hogy de bizony fel lehet tenni fordítva is a hevederes-tekercses anyagot.
    Méghozzá úgy, hogy ha bármi oknál fogva le volt teljesen tekerve és valakinek sikerült fordítva visszarakni rá (anno ilyenekre nagyon kellett figyelnem, minden leltár után ez jellemző hiba volt). ;]

    #37395fanti: Nagyon szívesen, napokat tudnék regélni róluk. :))
    Anno a Fuji CP6-os géphez moddoltam a beültető programot - átírtam hogy melyik állomásokról szedjen, mert valami rejtélyes balfék módon úgy volt leprogramozva hogy kellett összesen a kártyára 10 féle anyag amit a 2*70 helyes asztalon szana-széjjel volt szórva, azzal ment el az idő hogy a gép az asztalt cibálta álló nap elejétől a végéig - na ezt meguntam 3 nap rinyálás után hogy mindjárt intézzük... és elintéztem - magamnak, szóltam a művezetőnek, hogy akkor most csinálok 3 kártyát, amire muster bemérést kérek, teljeskörűen, végellenőri vizsgálattal a kézi beültetés és reflow után. :D

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák