Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    válasz hokuszpk #4301 üzenetére

    Jó az 1.4-1.5 V-ot már olvastam, azt tudom h rendben van. De nálam 1.53 fölött volt ezért aggódtam egy kicsit, de ha az se gáz akkor kapcsolom is vissza a PBO-t....

    (#4302) Feriboy2

    Oké. :)

    Igen 0.825-0.831 V szokott lenni nyugalmi állapotban.

    (#4303) hokuszpk

    Na én az 1.8 V-tól messze vagyok, ez már megnyugtató. Szóval még ha véletlen pl 1.55 V lenne az se probléma.

    (#4304) SECTORnooB

    Értem, manuálisan akkor kisebb feszt és hőt, all core nagyobb frekit lehet elérni.
    A tohonyán nem sértődök meg persze, tudom, hogy a 1060 még ha 6 gigás is középkategóriás volt még a megjelenéskor is. Most pedig már itt a 20XX-es felhozatal.

    Így már még jobban elbizonytalanodtam, mert az XFR + PBO is jó ezek szerint hiába a pillanatnyi 1.53V fesz.
    De az OC talán még jobb ezek szerint, nálam lehet meglenne a 4.1 GHz is?

    Míg szüneteltettem a fórumozást, nyomattam egy Prime Small FFT s tesztet ami az elmondásotok alapján a legdurvább, és a gyári coolerrel, nem is ez, hanem a Blend test alatt elértem a 90-91 fokot 30 perc után így akkor le is állítottam inkább..
    Most viszont 70 fok se volt meg a durvábbik teszttel 1.5 óra alatt (PBO disabled volt):

    Ilyen tesztekben nem láttam még XFR mellett 4 GHz átlag órajelet, így egyre jobban hajlok az OC felé...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák