Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    Üdv! Sziasztok!
    Új vagyok itt, egy Sapphire RX 570 ITX 4GB tulaja lettem. És nagyon köszönöm az eddigi segítségeket PM-ben, a topicot is bújom az infókért. Írtátok hogy 1-2 órás tesztelgetés szükséges a jó alulfesz. megszületéséhez. Sajnos rohadt fáradt voltam, és nem volt rá időm, de kipróbáltam az eredményeitek alapján egy bombabiztos tippet amivel tuti nem crashel be a játék. Ma még folytatom a tesztelést. Nos ez lett 5 perc alatt beállítva Wattmannal:
    -10 % Frekvencia, ami 1120 MHz-nek felelt meg, feszt. beállítottam 1V-ra, és megtartva a pontos arányt, manuálisan csökkentettem a többi állapotot az eredeti arányok megtartásával.
    (Most vettem észre a videót az összefoglalóban az alulfeszelésről :B )

    Na így letoltam egy WOWS csatát. (Itt egy kérdésem lenne, a futó wattmanba van beállítva, hogy a kurzoron van a hőfok? Mert idegesítő.) A wattman szerint activity:100%, 88W, 63°C a csata alatt. Lehet,hogy nem terhelte le teljesen a kártyát a játék, ez menne feljebb sztem, az activity jelentésétől függően. Ma leszedem a Superposition-t is. :R

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák