Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ZozzHUN #25075 üzenetére

    a p55a-ud3tól tartok picit, a 6 fázis elég egy ideig, de a VRMhűtése nem túl izmos. a procihűtő anno open benchen 45fokos deltaT alatt megfogott egy q6600 9x400@1.47et is -175w körül evett csak a proci-, tápban is bőven van tartalék. de meglátjuk, ha lesz picit több időm játszani a beállításokkal.

    zero core nem tudom megy-e, lehet nem teljesen, viszont asztalon 35 fok alatt van a kártya úgy, hogy az alatta lévő xfi miatt 2-3 miliméternyi résen szellőzik.

    nubreed: 7850 CF 1000/1200as órajeleken DOF nélkül prezentált 80+fpst (de valami ott nekem nem stimmelt, afterburner alapján lehet kevesebb lenne), DOFfal 48at. az advanced physicset meg nem szabad rárakni hacsak nincs legalább egy 8800gt/GTX260 beállítva a célra, mert lezabálja az fpst. viszont 5760x1080ban DoF nélkül 35ös avg, DoFfel 20:)). (a fetrengős smiley én voltam, amikor megláttam, hogy szaggat)

    highot bírnia kéne egy kártyának. illetve még anno a q6600 mellett feltűnt, hogy eléggé vegyeslimites, gpu mellett cput is imádja.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák