Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Abu85 #50044 üzenetére

    Majd két és fél éve nem volt friss windows telepitve a gépre. Régen (HD4850) használtam a sima rátelepitést, de valamikor összegyült már vagy egy tucat régi Catalyst telepitési mappa, de akkor már a windows is belassult rendesen. Évente újratoltam. A HD6850 már nem kedvelte ezt a formát, mert telepakolta a hibanaplót bejegyzésekkel, mire fel én itt a fórumokat. :D Itt már nem volt elég a Catalyst-ot a windows Programok Eltávolitása listából törölni. Maradt a Win7 újratelepitése fél évente. Majd felfigyeltem az AMD driver eltávolitási segédprogramra a Display Driver Uninstaller (DDU) néven. Használtam jópárszor, de már akkor nem értettem minek kell külső féltől származó eltávolitó program. Ezzel nem csak az ágat, de az egész fát kivágtam magam alól. :DDD Itt már mindenben jelentős károkat okoztam, mert hetente cseréltem a Win7-et. :((( Itt a fórumon ajánlották a Driver Sweepert. :) Azt mondod ez sem jó az AMD drivernek és a gépnek, mégis jelentős időt átvészeltem gond nélkül. Felteszem a friss Catalyst drivert és a hibanapló most már 4 hibaforrást jelez. A gondot az AMD driver jelenti, mert nem akarja eltávolitani magát. Ezzel visszakanyarodtunk néhány évet, de nem lenne gond ha legalább jól müködne. Ezért én mint user lennék a felelős... nagyon kétlem. Ez nem hardveres kérdés már napok óta, de mit ér a VGA jó meghajtó driver nélkül?! :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák