Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tailor74 #44324 üzenetére

    Jah értem már... Hát igen.
    Engem is elgondolkodtatott amiket írtál... Csak én nem akarok vesződni az egésszel.
    Kéne egy i5 3470, valami Asus/msi alaplap + egy Gtx760. De úgy, hogy közben elviszik az 5800k-t az Asus deszkát meg a 270x-et is egyszerre. :D Persze ráfizetek x összeget.
    Na de most az, hogy egyesével eladogassam, aztán vadásszak a neten jóáron cuccokat megint áh... Annyira nem rossz ez.
    Eredeti ötlet az volt, hogy pár régebbi játékkal tudjak játszani normálisan. Ahhoz képest elvileg még C3 és BF4 is menni fog faszán, amiről anno nem is álmodtam.

    Más. Lehetséges olyan, hogy bizonyos effektek amik voltak Nv kártyán azok most nincsenek AMD-s kártyán? Olyan furcsa érzésem van most MW3-ban. Mintha anno MW2-ben több és szebb csillogás meg HDR effekt lett volna a játékban...
    Mondjuk most felkurtam mindent Catalystban Tesszelációt meg anisot maxra stb.. így azért kicsit szebb. De még mindig mintha hiányozna a HDR nekem...
    Szal elképzelhető az, hogy az NV-s kártya tudott olyan effekteket amiket most az AMD-s kártya nem tud?

Új hozzászólás Aktív témák