Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz proci985 #24683 üzenetére

    Kösz a kimerítő választ!
    7870 és 7950 közt őrlődöm igazából.
    Iracinggal szoktam lekötni magam a legjobban, persze van 1-2 kitérő is, de legtöbbet iR.
    CF nem skálázódik annyira jól, mint a mai játékokban, ezért félek a CF-től.
    Anno 5770 CF-ről váltottam 6950-re, mert akadt pár anomália ami miatt valamerre mozdulnom kellett.
    Kicsit piszkáltam a beállításokat és kb 70 FPS fölé tudtam vinni 3 monitorral egy belakott practice szerveren, ami nem rossz. Viszont Spa-ban és Suzukában vannak gondok pl Spa endurance célegyenesre ráfordítónál + buszmegálló és Suzuka szintén célegyenesre ráfordítónál nagyon esik az FPS.
    Majd egy tömött szerón meglesem ezeket a pályákat is, mert a 70-80 FPS már elmegy kategória, de IR-nél sajnos ha 60-65FPS-re beesik, akkor valamiért nagyon akadozik (valszeg fizikai motorral van összefüggésben).

    7950 is kb 20%-al lehet jobb mint elvileg a 7870 ha jól saccolom, de lehet őket húzni rendesen sokak szerint.
    Árban viszont nagyobb a difi ahogy feljebb lépkedek és most így ~310 Ft-os eurónál csak jobb lehet... remélem.
    No mindegy addigra eldől a történet, hogy mit választok, mindenesetre sokat segített amit leírtál.
    Köszi!
    Stift 2-t feldobom és legalább tudunk viszonyítani valamihez.... :)

Új hozzászólás Aktív témák