Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    Helló! Én is csináltam egy tesztet, amiről szó lenne gigabyte 7870oc alap órajelen windforce hűtéssel cooler master elite knight 350 ház levett oldallal 23 C szobában alap hőmérsékletek: GPU/VRAM 37C/36C Furemark teszt 1080p-ben 15 perc a vége a dolognak az lett h GPU/Vram 72C/80C MInd GPU-Z-vel mind Aida 64 ezt mérte, a venti fordulatszámot nem tudom megmondani csak százalékban ami a végére felment 69%-ra! Ezeket a kártya újrapasztázás és szinte meghúzott csavarok mellett tudja ha lazábbra hagyom a felfogatás rugóval előfeszített csavarjait akkor a gpu kb 10C fokkal jobban melegszik és és okkal hamarabb eléri a magasabb hőmérsékleteket! Képeket csináltam csak elrontottam és nem nagyon látszik rajta semmi! Ezért írtam így le! Hát részemről röviden ennyi! Ettől függetlenül a kártya kifogástalanul működik és egyszer sem fagyott bele semmilyen szintetikus tesztbe illetve játékba sem!! Ami kicsit számomra zavaró ha melegszik és emeli a ventik fordulatát akkor azért van hangja a kártyának! Hát röviden ennyit tudok részemről hozzátenni!

Új hozzászólás Aktív témák