Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz gyiku #6808 üzenetére

    "Opelt viszont semmi penzert nem vennek."
    Nah, ezt hallja meg Mackó elvtárs ;] :D
    Opel is jó... a maga módján. Igénytelen, benzin meg olaj kell bele. Cserébe semmit nem ad: nem szép, nem kényelmes, nem érdekes. Egy kietlen völgy, de nem megy tönkre, ha igen, akkor olcsó minden. Nexia dettó ez, hiszen opel. Az a durva, h a "nexia" műszerek, kapcsolók köszönnek vissza 10 évvel fiatalabbnál is.

    Renault nem a szerelők kedvence, főleg a diesel nem, ahogy most többeket megkérdeztem. Sajna a turbo, a nagy nyomású rendszer és úgy . ált bármi a motortérben javítani dupla ár az opelhez benzineshez képest...
    Focus is benzines amit néztem, opelnél szebb belül, és legalább nem opel, amit unok már azért...

    Neten is azt írják, h renault szereted vagy utálod... nekem még nem volt, de sok ismerősnek van. Kolléganőnek szintén megane, nem kombi, imádja, kutya baja (a szokásos renaultos belső tér kopásokon túl...). Egyik kollégám a thaliát a másik kollégának adta el, hibátlan. Thalia helyett új lagunát vett, imádja. Ismerős laguna kombit vett, dettó isteníti. Nem is aggasztana a dolog, ha nem lenne itt ez a pár évnyi km órás huncutság, ami szerint alig ment 2 évben a gép... lol. Ráadásul egyik szerviz alkalmával az óra kevesebbet mutatott, mint előtte... aham. Szal ebben lehet saccra/kalkulálva az utolsó évekkel -bár letagadhatná!- kb. 300-350k km lehet, ami dízelnél para szerintem, főleg, h nincs nyoma nagygenerálnak, pedig elvileg ellenőrzött szervizbe hordták, de onnan lekérve csak az átlag éves dolgok voltak. :(((

    Eszem azt mondja, legyen az opel, vagy kollégától a picasso, utána 2-4 év és hátha összetarhálunk egy jobb gépre. 407 SW, ezt néztük asszonnyal, instant love. Igaz, ez is telebaCCva elektronikával...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák