Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz hackeeeee #6004 üzenetére

    Genetika... na abból minden jót megkaptam. Anyám fogai 40 éves korára eltörtek. Ráépítéssel megoldották. Genetika... sajna. Apám fogai rendben voltak, neki ínysorvadása volt. Nálam mindkettő jelentkezik. Óvom ahogy tudom, de kezdem feladni, főleg, hogy egy használt kocsi ára már a számban figyel. Alsó fogaim zéró jel után eltörnek, majd napokon belül teljesen gyökérig omlanak. Alulról már 2 hiányzik 2 tömött, de a 2 tömött is az utolsókat rúgja, ha kiesik a tömés, szevasz van nekik is. Első fogakból már 2 mű. Tény, hogy olyan jól sikerült, hogy senki meg nem mondaná, hogy az nem igazi. (az ára is ugyanúgy fájt mint a gyökérkezelése). Van még ezenkívül egy hátsó fönt a jobb oldalon, ami ugyanúgy eltört, de mivel hátulról, ezért senki nem nyúl hozzá, mert, se nem látható, se nem hozzáférhető. Van amíg van... Fogmosás, listerine, ecsetelő, és semmi hatás. Ez van... utálom is ezért a génállományt.
    Amiért viszont hálás vagyok, az a kölyök kép. 34 évesen még mindig 20 éves fejem van. Legalább ennyi. Apám nyugdíjas lett, senki nem érti hogy mehet 50 évesen nyugdíjba. :DDD :DDD

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák