Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Gyuri27 #6823 üzenetére

    "Azt a dizel motort nem vágom. A frissebb tdci-k legyen az 1.6-2.0 liter jók."
    Renault 1.5 dci motor, tényleg az van, h akinek jó, annak marha jó, városban is szerény a fogyasztás. Aztán volt, aki beírta, h nem, neki 9 körül eszik városban, ami nem jó. Meg a csapágysor megadja magát egy hang előjel nélkül, tehát az is csere instant (+30-50k). Szal. sok a lutri benne, próbálom elengedni.

    A Focus 1.8 benzin, de azt írják ebben is van kettőstömegű, ami szeret meghalni 200-250e km felett... Namost a kinézettben 190 e km van :((
    Nah, azt mondják, csak mondeo 1.8-ban van, a fókusz az fain, nincs benne nagy kakukktojás. Remélem, mert 3-7 évre ez lenne a családi gép.

    Apropó, eladó Daewoo nexia, 1.5 i GLE, de 1.6 amúgy. Női tulaja volt - előttem, kicsit a 22 éves korának megfelelő állapotban. Friss műszaki, ha átmegy. Mit érhet ez? :U Motor váltó OK, váltó rudazat kopott, meg apróságok a baja... meg a fék, de az normális opel dolog. ;]

    (#6825) Gyuri27: 1.6 az a világon nincs (ami a 20km környéket jelenti nekem :D ). Az a bánat, h renault megane grandtour-ból is 1.4 benzinessel tele az apró, 1.6 az alig, vagy ótómata váltós, ami rizikó.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák