Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Devid_81 #13976 üzenetére

    205W volt a kártya max. fogyasztása játék alatt, még szép h elégedett vagy a hőfokokkal, mert ez szinte semmilyen hőtermelés ahhoz képest, hogy ezek a kártyák mire lettek tervezve.

    Kis szerencsével pénteken megjön a Red Devil Ultim (de tuti hétfő-kedd lesz belőle...), és amint nálam van addigra tesztelj ki kérlek egy szerinted jó beállítást (MPT nélkül első körben) 3dMark Time Spy alatt. Ez ugye egy jól beterhelő 1440p játéknak felelne meg.

    Ha durvítani akarsz, akkor 3dMark Time Spy Extreme, az 4k-s durván terhelő játéknak a szintje.

    Lőjjél hozzá majd nekem Wattman beállításokat + hwinfo és gpu-z képeket mint fentebb tetted, aztán én is megcsinálom és meglátjuk hányadán állunk, annyi h nálam 24-25fokos a szoba :U

    Ezek után egyből látni fogjuk, hogy most azonos beállítások mellett melyik kártyánál mizu.

    Annyit tegyél majd meg kérlek a Wattmanban, hogy a zero rpm legyen kiszedve és fixáld majd be teszem azt 2400-as fordulatra (ez kb. a még elviselhető hangerő), tehát húzod a százalékokat, közben nézed akár gpu-z-ben h az mekkora fordulat, és 2400-as rpm-hez tartozó százalékra lődd be. Majd én is belövöm az enyémet 2400 rpm-re. (tehát legyen vízszinten végig x %-on a ventigörbéd)

Új hozzászólás Aktív témák