Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Krisz0418 #6724 üzenetére

    Hát én csak a GS-re szűrök rá, mert benchmarkhoz kevés a proci, játékra meg még teljesen jó, a benchmarkban sem hagy a kártyában (legalábbis ebben a benchmarkban), meg úgyis videókártyákat hasonlítgatjuk, nem feltétlen a komplett rendszereinket.

    Én rendeltem egy viszonylag drága Gigabyte Aorus Radeon RX 6800 XT Master Type C 16G kártyát, elvileg ma adták fel, gondolom szerda körül meg is érkezik. Lol, most nézem ennek kijelzője van oldalt :Y

    Eladáskor örülök h 0-ba elmegy majd, DE egy crossfire TS benchet nem hagyhatok ki, csak ezért vettem :DDD
    + sztem még senki sem számolt be erről a típusról, így majd megosztom ezt is.

    Ha tudna vki linkelni megoldást arra, hogy hogyan hajtsam meg egy másik tápról a kártyát, az belinkelhetne egy tutorial-t hozzá (nem akarok semmi extrát vásárolni ha van vmi maszek házibarkács változat), mert a 750W-os tápom kevés lesz a csúcsratöréshez ;]

    Így is majdnem véletlen 3x8pines asrock taichit rendeltem (de phantom is az), azt már nem tudnám bekábelezni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák