Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz KAMELOT #28280 üzenetére

    1440p Max graf mellett nem kéne hogy cpu limitem legyen egy 5800X-el , szval szerintem még csak optimalizálatlan a game.
    (Kb kétszer is volt mikor nagyobb fight-ban 10-15fps-re beszakadt.. az átlag 100+ ról.)
    Próbáltam még FSR nélkül is szimplán Ultra-high presetben is, ott is ugyanez volt.
    Malmozik a cpu , átlag ~25-30% usage és még így sokszor láttam alapórajelre beesni.
    Msi AB + RTSS mellett is nem csak a Radeonnal monitorozva...

    Kipróbáltam az összes variációt FSR+FG kombóban , nekem személyszerint a nativ + FG jött be a legjobban. Quality még elmegy , de balance-tól lefelé már jelentősen romlik a képminőség.

    #28281ScomComputer
    Az most felejtő sajna, megjött a második csöppség is aztán már örülök ha egy negyed órás Lol aram-ot letudok megszakítás nélkül :B
    ( vagy megvárom az esti fektetést és utána lehet csapatni :DDD )

    #28283PuMbA
    Nem kizárt amúgy, de szerintem ez még csak optimalizálatlan. (legalább is végig tolva a demót érezni rajta hogy van még mit reszelni, bár láttam már ennél rosszabb állapotban is kijönni játékot)

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák