Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz Kupszi #13016 üzenetére

    "Elmondhatjuk azt is most indul el egy új korszak, ami árháborúhoz vezet, mind CPU mind GPU fronton, a piac is rendeződni fog idővel, olcsóbb VGAkra számítok a jövőben."

    ha nézed az új konzol gent. akkor muszáj is lesz, mert lassan vicc, hogy 500 alatt nincs egy ütősebb gép ( mondom ezt úgy hogy minőségi "kacatokból" rakva az enyém is 500 rugós ) de konzolt ami ( oké kompromissszumokkal ) tudja majd azt amit egy natúr vga, sőt még olcsóbban. Százezres deszkák? 3-400 ezres kártyák? Vicc. Mondjuk nekem van konzol is, sőt mivel gyűjtöm, visszamenőleg az összes konzol megvan, de ha az átlag usert nézem, akkor sokaknak nem kétséges, hogy tojnak a 3-400 ezres vga-ra amikor konzolon is meg tudnak lenni, nincs driver para meg egyebek. Borítékolható volt hogy jön a vga lufi kupukkadás akár az albérlet árak kipukkadása. Valljuk be azért nem normális hogy 4-500 rugó egy olyan kártya, ami néhány játékban jó ha hozza a 4K-t fullos beállításokban 60 fps-el. Más kérdés, hogy ezzel a hirtelen árzuhanással torkon sz@rják a felhasználót aki esetleg vért izzadt mire összerakta a gépét, de hol érdekelte a gyártókat az ki mennyit buktázik? Nekem pl 1999 óta van gamer gépem, de most idén ( igaz lehet hogy a korral is jár, 45 évesen ) elgondolkodok rajta, hogy hagyom így a vasat, aztán majd max ha kabátgomb lesz az ára, belerakom a 9900K-t, de maradok konzol vonalon a jővőben, mert azok az évente ablakon kidobott összegek mehetnek a családi kasszába is vissza, és ha játszani akarok, akkor nem a fórumokat kell egy-egy driver vagy win10 frissítés után túrni, mi megint a gebasz, hanem power ON és go. Oké minőségben nem lesz olyan, mert nem lesz 144 fps, de valljuk be, egy játéknak ezek csak egy részét képezik, nem ettől lesz csak jó. Én pl. a return the castle wolfensteit is anno kitoltam vagy 50x pedig az a grafika igen szögletes volt, főleg 13 colos crt monitoron. Ma meg a legtöbb játék jó ha egyszer leköt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák