Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Frawly #73061 üzenetére

    " Jó lenne, ha a kormányok betiltanák globálisan ezt a coinbányászati mizériát, felesleges készlethiányokat és felesleges erőforrás/árampazarlás, nagy MLM-szerű csalás az egész, mögöttes értékteremtű munka nélküli ügyeskedés. "

    Ejjj, de nagyon a szívemből beszéltél!!!!
    Likeolnám, ha lehetne!

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Frawly #73061 üzenetére

    1660 vagy 1070 lesz hozzá, de most nincs "kedvem" megvenni. Azok illenek a kis Ryzenhez sztem, ekkora erővel tuti hogy kihajtja. A középretrokat nem veszem ki, meg a 1060- at sem az FX mellől. A 8600 csak amiatt hogy adjon képet, valamint az alkatrészek jórészét már le kellett próbálni, fokozatosan vásárolgattam, régi vételek is vannak köztük.
    Árak : tavaly újonnan - nem is tavaly, most nézem hogy 2019 nyarán - a 1060- at még 70- ért vettem, kár hogy nem kettőt rendeltem :O

    A bányászatra nézek én is mint a vettmalac, egyáltalán hogy engedhetik meg :U . A semmiért növelik az amúgyis rosszabodó üvegház-hatást, van ahol már az áramellátást is veszélyezteti. Valamelyik hülye kitalálta hogy egy bitcoint kódol xmillió bitre, aztán számolgassa a jónép, nem hiszem el, Maaargiít, nooormális ??
    #73062 : nekem az IDE-SD jött be, pöpec kis cucc, kínaiak jól megépítették

    (#73064) snake1977 : a CnQ- t még nem is néztem, ezt a biost még tanulgatnom kell. Nekem nincs, de haver rálőtt infrával, sokat jelent a kisventi amit rátettem, valszeg anélkül sem lenne gond, de szeretek mindent rendesen hűteni. A procira viszont tuti indokolt a nagyobb hűtő, nyáron gond lehetett volna sztem.
    Ventik eléggé változó élettartamúak, van amelyik retro is megy még, megkenve, olajozva.
    Igen, a hangkártyák elég magas prioritást élveznek nálam, asszem az X-Fi HD jó is lesz a Ryzenhez, eszméletlen mekkorát szól az a kis dobozka.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák