Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz r0b3r #53545 üzenetére

    Sima fehérecet. Borecet vagy gyümölcsecetet én nem használnék. 10%-os tökéletes, 20%-os hatékonyabb, de tovább kell öblíteni a lapot. Amikor leöntöd pezsegni fog. Kicsit hagyd, fogkefével vagy finom rézkefével lehet tovább pucolni. Ha olyan helyen van, hogy befolyhatott a lúg mondjuk a ROM alá, akkor lehet, hogy érdemes kivenni a foglalatból az IC-t (jelöld meg, fényképezd le az eredeti pozíciót ha bizonytalan vagy) mert alá is marhatott és a fogalalat is kaphatott belőle. Párszori finom ismétlés után sima csapvízzel le tudod mosni, közben megint jöhet a finom fogkefe. Ha ez megvan akkor szárítsd 1 napot, IC vissza és hajrá. Száradás gyorsítható hajszárítóval, de ritkán szoktam ilyet tenni.

    Van olyan aki simán átmossa valamilyen folyékony szappannal a kártyát. Én csak a házakhoz vagy a végső stádiumos lapoknál szoktam WU2-őt bevetni. Zuhanyos öblítéssel a végén. Ebben persze benne van az, hogy lekjönnek a cimkék, de egy atom ocskos lapnál ami már nem ad életjelet már mindegy és egy ilyen mosás után már találtam meg szakadt vezetősávot amit addig nem is láttam a mocsoktól.

    JA és ahogy írom érzem az orromban az ecet bűzét. Szóval érdemes olyan helyen csinálni hogy a női családtagok ne mondjank kígyót-békát rád.

    [ Szerkesztve ]

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák