Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz DarthSun #50702 üzenetére

    mBartonbol nekem volt 2500-as ami eleg sokaig dolgozott nalam (NF7-S v2.0 mellett). Nem remlik, hogy kulonosebben melegedett volna. Arra viszont nem emlekszem, hogy milyen hutovel. Igaz egy full ventis dragonban csucsult, lehet ez is segitett rajta :). Valahol van kepem rola, de most nem talaltam...

    Az is lehet, hogy egy 7000-es Alcu vagy CU Zalman volt rajta (?) (akkor megvan miert nem melegedett :D )

    Igy, hogy emlegetjuk az mBartont, volt 478-as procibol is mobil valltozat, csak a bios nem ismerte fel (manualisan kellett beloni). Olyanom is volt de nem emlekszem mi let vele. Ez pont az a korszak volt amikor adtam vettem es kb mindent kiprobaltam.

    TUSL2-C-t nem volt szivem eladni sokaig, de aztan csak elkovettem azt a hulyeseget, hogy eladtam, Full dobozos peldanyt. Vlsz nem is sokert, gondolom ilyen 6k korul mert dobozos. Ma is adnek erte annyit :D

    Ez a gpades dolog viszont Prescott, Athlon, nomeg Pentium D eseten mar hasznosnak tunik :). Gigabyte DS3 - DS4 lapoknal is ugy remlik melegszik, abbol mindig hutobordas valltozatom volt, na ott is kiprobalnam.

    Prescott hoatadasan mennyi javit a kupaktalanitas? Ilyet sose vallaltam be, talan a polirozasig jutottam el. (keverednek a dologk, intenziv idoszak volt :) )

    Abit GF3 Ti 200-as hutoje az nem igazan a jok koze tartozott. Azon is csodalkozom itt, hogy gyari venti meg megvan. Mind lehallt. Persze kenessel meg mentheto volt egy reszuk. GF4 Ti 4200-ason is ezt a megoldast kovettek. Ehhez hasonlo felepites es venti. Arrol is mind lehalt kb. Tobbiekhez viszonyitva eleg gyorsan.

Új hozzászólás Aktív témák