Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz bacsis #26834 üzenetére

    Azért az idők folyamán jelentősen cserélődtek az idejárók, 2004-ben is írtam már topiba, de csak 2010-ben vettem észre, hogy újjáéledt, akkoriban Dbob (retro hangkarikban volt nagyon otthon), Plömplöm és Penyus (R.i.p., óriási XT, 286 gyűjteménnyel) volt még igen aktív (bocs ha vkit kihagytam), amúgy grat a Bull Micral XT-hez, szép darab, lábra ejteni nem lehet kellemes élmény. :DDD
    Ganz: Minek akarsz NT4 alá DX7-es karit, ha nem hivatalosan is max, csak DX5-öt támogat, tehát jó eséllyel driver sem lesz hozzá, másrészt a Worms2 még totál 2D-és (directdraw), szóval pl egy Tseng ET6000-el vagy egy Virge-el is simán mennie kéne egy P1-essel is (legalábbis Win95-ön simán ment ilyesmi konfigokon). Amúgy S4-et, az utóbbi 4-5 éveben mióta keresek, egyetlen egyszer láttam csak aprón, az is Bacsisé lett (néhány órán múlt csak a dolog), szóval az még az XT-nél is sokkal ritkább, procik még csak-csak előfordulnak, de a lapokkal ki tudja mi lett.
    MasterDeeJay: Igazából egyik sem szabvány órajelű a 3-ból, hivatalosan 166-200 Mhz-ben határozta meg a gyártó a memória órajelét (a 166 az általánosabb persze, de a márkásabbak között igen gyakori 183-as órajel is, ill. 200 mhz-el is adtak ki néhány szériát (pl Asus V7100Pro))
    sanchezsa: Mit értesz azalatt, hogy mennyire jók, szabvány TNT2 Ultra és TNT1-es, ha ritkaságukra gondolsz, érdekes módon ebben a kategóriában az Asus karik az egyik leggyakoribbak, tehát ha az értékük izgat sajnos 500-1000 Ft-nál nem nagyon érnek többet, kivéve ha full dobozosak tartozékokkal (3d szemüveg) együtt.
    Szerk; Egy Ultrát megtartanék, ha van mibe tenni, azért mégiscsak egy csúcskártya volt egykoron.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

  • zoltanz

    veterán

    válasz bacsis #26834 üzenetére

    Ezt nem is tudtam :)
    Néha bekukkant még benedekco és Badman 4ever is. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák