Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Rive #14899 üzenetére

    Hujjujjujjjj... akkor most egy picit elnéztem a dolgot :B
    Őszintén megvallva, mindig csak hobbi szinten űztem a dolgot. Illetve amolyan mindenes rendszer gazda voltam egyes helyeken ahol szintén tákolat gépeket/rendszereket kellett helyre rázni. Ehhez hasonló komoly vassal sose találkoztam, így azt se tudom, hogy eszik-e vagy isszák. Elnézést érte!
    Akkor majd próbálok valamelyik napokon normálisabb fotókat tolni... ma már nem, most egy proci leégés közeli lappal vagyok elfoglalva. Asus A8V(s939, egy A64 3,8+-al), kapott egy friss BIOS-t mert huncutkodott a RAM-mal, oszt gondoltam megoldja a baját... Erre nem 80fokra tolja a cpu hőmérsékletet? Az anyja mindenit neki! Szal ha lehűl akkor kap egy bios visszaírást, csak bírja ki addig a proci, füst eregetés nélkül... aztán majd kiderül, hogy mi a dolog. Talán majd nem a legfrissebbet teszem fel rá. Illetve este(hamarost) megyünk gyűjteni az anyagot.

    re: (#14900) Yutani
    Per pill van itthon kb 8-10 darab táp... eddig legalább százat leadtunk elektromos motor címen... mivel van miből válogatni ezért kizárólag delta hippro és fsp márkájúakkal dolgozunk
    igaz csak 200 és 300 watt közöttiek és egy része még nem is a 12V-ra gyúr rá, de azért a jobbik fajtákból vannak a tápjaink :)
    De azért köszi a tippet!

    re: (#14906) Epic79
    Vannak olyan tápjaim. Csak valahogy mégsem pont olyan ez a csati. Egyel odébb van a bevágás, mint a tápokon. Ez nem az a kezdetleges P4 csati.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák