Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #101224 üzenetére

    Igazából megépítettem őket a maguk idejében :)
    Mert ok, hogy sajátnak, napira, nagyon nagyon sokminden kimaradt, amit szerettem volna akkoriban :( de : eleinte mint a falu informatikusa, IT beszerzője építettem meg őket, hiszen mint írtam, előfordult, hogy építettem gépet, és pár nap múlva eladtam (ez idővel egyre inkább ügyféligényekre volt szabva). Sajnos a legtöbbet hiába tartottam volna meg, nem tehettem anyagi okokból. (mivel a nyereségvágyból elkövetett gépépítés motivált, megjött netto nagyker áron, aztán brutto kisker alatt tudtam úgy adni, hogy összerakva, telepítve, tesztelve --> kiszórakoztam vele magam pár napig )
    Aztán meg számtech boltban dolgozva szintén sok gépet építettem, ebből volt egy pár ami rövidebb-hosszabb ideig a céges gépem is volt (bár játszani nem annyira játszhattam velük, de pár tesztet mindegyikken lefuttattam).

    2009-re nagyon komoly gyűjteményem volt itthon, amitől sajnos meg kellett válnom (erről már írtam itt a topicban többször is), és azóta marad a "plátó szerelem" :( bár ígyis van 1,5 Athlon XP-m retronak, egy C2D-m ami majdnem kész, és egy 4th gen rendszerem.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák