Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz KROK640 #99891 üzenetére

    :K
    A Phenom II az már okés volt.
    Ez a 800-as FSB-s, ha jól rémlik.
    Első találkozásom a C2Q6600-al a kezdetek kezdetén (2007-2008 körül) hamar kiderült hogy csalódás volt... nem az enyém volt, munkgép volt (azér hízott volna a májam), de előtte volt szerencsém C2D E7500-as géphez, hát finoman szólva jobban pattogott játékban.

    GeForce 3 Ti 200: sajna csak ez az egy példányom van, ez nem a csúcsot képviseli, átverős, filléres átkúrás ez a variáns (mer 128MB VRAM ! van rajta), mivel szutyok SDR ramos... :(

    Ami nekem volt anno, az "csak" 64 MB-os volt, de DDR ramos, a 3 Ti-t visszafogja az SDR ram.
    Lehet már megírtam, de haversrác bolgogan újságolta, hogy vett egy nagyon karaj VGA-t, 128 MB! vram-al, és húúúú de nagyon megyen....
    Pislogtam, mint hal a szatyorban, akkor már a 64 MB-os 3Ti 200-am volt (kéz alól véve), amiről tudtam, hogy bajnok a mindenféle 4 MX-ek világában (többségnek GF4 MX 440 valamilyen volt, vagy gyengébb).
    Mondom, nézzük már meg mit tud, lemegyek és viszem a VGA-m (amit leszült, mert csak 64 MB-os, a típust nem árultam el neki).
    Odaérek, na, mondom izzíts már valami gémet, aszongya, mit-e ?
    Mondom, NFSU jó lesz.
    Bepörcintette, toltam egy gyors kört, mondom nem rossz, mi is ez (kicsit hiányos volt a látványvilág, pl. nem voltak a startnál csajok meg mindenféle népek) ?
    Aszongya, GeForce MX4 460, hmmm....
    Na, akkor figyuzd ezt, VGA csere (driver ua.), restart, game indít, álla leesik... ;]
    Ott megtanulta (én is figyeltem eztán nagyon VGA vásárlásnál), hogy a VRAM mennyisége az egy dolog. :D

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák