Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zoltanz #87403 üzenetére

    Ja igen a legenda. IBM szerverekben volt ilyen egyedül azért nincs hozzá hivatalos chipset.
    Azaz a kutyulmányok vannak 775-ös chipsetekből amik 478-ra lettek bekötve.
    ASUS P4GD1 (Intel 915P/ DDR1 4Гб DDR-400/ PCI-Express x16, 2x PCI-Express x1, 3x PCI)
    Biostar G31-M4 (Intel G31/ DDR2 4Гб DDR2-800 / PCI-Express x16, 2x PCI)
    AsRock P4i945GC (Intel 915P/ DDR1 4Гб DDR2 4Гб DDR2-667/ PCI-Express x16, 1x PCI-Express x1, 2x PCI).
    The Story of the IBM Pentium 4 64-bit CPU
    Nem tudom mennyi lehet belőle, gondolom nagyrésze kukába végezte ahogy a szervereknél szokás és ahogy a 478 nem volt kimondottan siker a végére keveset is mentettek meg. Tehát elvileg már sokat érhet.
    Szóval szervereknél messze hosszabb és jobb a támogatás mint az asztaliaknál, gondolok itt ddr3-ra még amit a haswell ep is vitt tovább vagy nálam az LGA3647-re amibe több mint százféle proci belemegy.

    (ezen linken fent van az a Dual marked Pentium 4 ről is infó amit nekem lenyúlt a posta szállításkor :((( )
    Btw a megrendelt Geforce PCX 5300 szintén megint nem sikerült.
    Mindenki meg van hülyülve, nem tudom mi van az ebay-el de nem tudok venni már jóideje semmit, kifizetem és vagy eltűnik vagy az eladó szívódik fel. Persze visszakapom a pénzemet de csak az időt vesztegetem vele. Már a negyedik fx kártyát próbálom megvenni, valahogy nem sikerül. se ebay-en de teszveszen és vaterán sem.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák