Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz envagyok #86000 üzenetére

    Szép!
    A korai 775-ös P4-ekből én összesen 2 db procit kedvelek, a két 3.2-es, 2004-es 84W TDP-st. A kazánok nem az eseteim, még akkor se, ha kicsit gyorsabbak.
    De ez nem is baj, mert ebből a korszakból bőven elég nekem egy középkategóriás konfig is 6600 GT + 3.2-es P4 kombóval. Arany Geil nálam is befigyel, bár perpill azok a HWBOT-os konfigban vannak.
    Erről jut eszembe, nem vártam tovább hazai E8600-ra, rendeltem egyet eBay-ről. Jó sokára jön majd meg, de vele megcsíphetem tán a 30k-s pontot is majd 3DMark2001-ben az AGP-s 6600 GT-vel.

    Kis szerencsével holnap átvehetek egy különleges GF2 MX400-at, szép élménynek ígérkezik, ha tényleg az lesz, amire gondoltam, mikor lecsaptam rá. Úgy emlékszem, gyárilag tuningos példánynak kéne lennie, de sok kavarás volt akkoriban, az se kizárt, hogy pont az enyém már normál darab lesz, majd kiderül.

    jokeph: Nem opció, mert a lap, amiben mennek, még az 1333 MHz-es FSB-t se támogatja. Örülök, hogy legalább mennek benne. Maximum 1200-as FSB-n. Szóval a lehető legmagasabb szorzós példány kell, így 300x10-en tudom majd hajtani az E8600-at.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák