Új hozzászólás Aktív témák

  • r0b3r

    senior tag

    válasz frescho #83937 üzenetére

    Köszi mindenkinek!
    Az utolsót kivéve 3 éves képek, de gyakorlatilag semmi nem változott vele azóta. Akkoriban volt is egy részletesebb posztom róla. Az összerakás része valahogy nagyobb izgalmat jelent, mint a további használata, úgyhogy sokáig csak a fiúk játszottak rajta. De aztán ők is gyorsan "kinőtték", majd jött a 486-os, azóta pedig már PII/III-as játékokkal játszanak csak. Néha azért még bekapcsolom az XT-t is, hátha lassabban öregednek a kondik. :DDD Szerencsére nem tart sokáig egy-egy indítás, nem kell semmit kötözgetni, mert szinte minden gépem állandóra van bekötve. ;] Csak pár apróság változott a három évvel ezelőtti állapothoz képest. Végre az XT is ugyanarról a tisztán AT billentyűzetről megy, mint a többi gép, így már csak a főgépen van külön bill, nem kell a harmadik az XT-nek. Egy kicsit változott az elrendezés, a kevésbé tetsző gépeket eladtam, vagy csak bedobozolva elraktam. Normális keverőre került a hang, de ettől függetlenül még mindig nem sikerült megszüntetni az analóg zajokat, mint a földhurok, táphiba, stb. Legfeljebb tompítani. :DDD

    #83936 arn

    Igen, az első képeken látható minden lemezalkatrész porfestett... néztek is rám furán a műhelyben, mert ilyen kívánsággal korábban még nem mentek hozzájuk, de végül szépen megcsinálták. RAL színkód alapján, a gyárihoz legjobban hasonlító színben és közepesen strukturált felülettel kértem.

Új hozzászólás Aktív témák