Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz DarthSun #83723 üzenetére

    Mai menü akkor. Jelenlegi setekkel ellenőrzés. CPUVDD a lap szerint 1.1V, akkor elvileg ez az alapfesz :U :F (sehol nem látom hogy mennyi fesz kell a RyZeneknek, még az AMD sem adja meg). 0.02 offsetet engedélyeztem, 1.12V elvileg. Valahol benthagytam valami regular 1- et, asszem LLC, nem indítottam most újra hogy megnézzem hol van. Gondolom emiatt néhány századdal plusszol, ha úgy látja jónak :U Mindegy is, a szenzor státuszon látszik az egész, többen értetek hozzá, meg kéne szakérteni, hogy akkor jó-e így(gép stabil mindenesetre). Persze most erre a speciális esetre értem, tehát fix 4GHz allcore.

    Idle - a core ablakban EffectiveClock kijelzést állítottam be, látszik hogy tök nyugiban van a CPU - 33 fok :

    Stress - 60 fok :

    Szépen kivágja az összes magot 4GHz- re, a hőfok gyorsan emelkedik, venti enyhén hangosodik, 60 fokot elég hamar eléri, de azt tartja. Ramok csak olyan 4-5 fokkal lettek melegebbek.

    Game (SSamHD SE) - látszik hogy az Aida terhelése gyilkos, game alatt mérsékelt core intenzitás van - 44 fok :

    A jelenlegi beállításokat elmentettem a lap User konfig első sorába, 4GHzAllCore néven. Ha szerintetek jó, akkor így is marad.

    Következik majd a boost setelés, a második mentési sor arra vár...

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák