Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz frescho #8032 üzenetére

    Én is ezt érzem ha kezembe veszem a toshiba libretto-mat ;]
    meg még sok mindennél van így, pl a memóriák... a DDR ramok is tudhatnak annyit mint egy mostani DDR3, persze klasszisokkal többet fogyasztva... de akkor is több idő telt mint amennyivel jobb lenne a DDR3...
    vagy amit pont ma beszéltün a procik terén... a K8-as Athlon X2-k detto annyit mennek mint a mostani athlonok azonos órajelen.. jahh hogy a K8 már összexarta magát 2,8giga fölött a K10,5 meg onnan indul?
    jahh ez igaz, cask hgy 5 év szintén eltelt köztük, legalább ennyi fejlesztés legyen...
    vagy ide vehetnénk a HDD-k sebességét is, az is szinte csak egy helyben toporog...
    de nem vagyok meglepve.. ennek 2 oka lehet...
    1: semmi nem indokolná a nagyobb teljesítményt,
    2: így többet lehet profitálni a minimális fejlesztés mellett... valszeg ez a gyakoribb ;]

    szerk:
    Jahh igen! vehetnénk például akár még a HP jornadámat... egy lassan 10 éves!!!! cucc, ami ilyen kütyünél ugyebár irdatlan sok!
    és akkor nézzük meg frescho hsz-ban lévő csodákat!
    kb alig tudnak újat felmutatni a jornadámmal szemben...
    Wlan, Bluetooth GPRS HSDPA Infra 8GB háttértár beficcenhet az én kütyümbe is... egyedül annyi a lemaradása hogy LCDkijelzője van, ami tényleg elavult... de gyerekek!!!! 10 év tellt el azóta... de a lényeg, hogy ha kibebtárul drágán is, egy mostani high tec cuccot is elő tudtak állítani, már 10 évvel korábban is :U
    jahh és máig 7-8 órát kibír akksiról, és az akksija is a gyári azaz lassan 10éves :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák