Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz FoxiestFox #78472 üzenetére

    Idézek az egyik blogomból :

    - retro : ebben mindenki egyetért lényegében sztem, korabeli, és a legtöbb vélemény szerint korhű alkatrészekkel passzol maga a kifejezés. A korszakot PC vonalon én az XT- től a P-III- ig teszem - sacc per kb
    - középretro (C)™ by DarthSun : a S478/S462- től a S775/SAM2+ dualcore- ig, minden olyan gép, mely már viszonylag gyors, de mai feladatokra már nem vagy kompromisszumokkal használhatók.
    - félretro(C)™ by DarthSun : az előzőnél későbbi gépek, rendszerint már négymagosok, melyek már mai prog/gamera is alkalmasak (bár már nem minden game indul pld egy C2Quad vagy Phenom-II procival), Win10 felmegy rájuk, szűkösebb anyagi keretek mellett homeofficera/tanulásra is megfelelőek, kb 2013- ig tarthat a kor. Az ezutániak természetesen már semmilyen retro kategóriába nem sorolhatók.
    A Copyright bejegyzést a retro fórumban tettem, ez nyilván erősebb védjegy mintha a Szabadalmi-hivatalban jelentem be :DDD . Valamint amiatt részletezem, mert az előző blogomban érkezett erre irányuló kérdés.

    Természetesen egyéni látásmód, semmiféle szabály nincs erre, mindenki úgy húzza az idővonalakat, ahogy neki tetszik.

    Ja, és KROK kolléga vezette be a negyedretrot, a jogot be is jegyeztem a nevére :D

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák