Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz DarthSun #74026 üzenetére

    A Voodoo kartyat nem szeretik a VGA to HDMI atalakitoim. Raadasul, mar 3 fajta VGA to HDMI konvertert vasroltam, de mindegyikkel ilyen hibas a kep :(. Ami rosszabb, hogy 3k, 8k es 17k-ba kerultek. Direkt vettem egyre dragabbakat, remeltem, hogy azok masabbak/jobbak lesznek, de szetfeszegetes/szetszedes/szetveres utan mindegyikrol kiderult, hogy ugyonaz az IC van benne, tehat gyakorlatilag mind a 3 termek ugyonaz (eljen, hogy kb 10-15 eve nem divat mar rairni, hogy mi van a termekben, csak megveszi az ember a "Csumcsing Galaxy 2000 TV Tunert", mig 25 eve tok mind1 volt, hogy ki gyartotta, csak azt kellett nezni, hogy Philips SAA vagy BT8x8 van-e rajta).

    Ha VGA dugoval kozvetlenul a Belinea TFT-re, vagy az LG TV-re kotom, akkor tokeletesen stabil a kep (ha az LG TV HDMI bemenetere, vagy ranom HDMI monitorra dugom, ott is pont igy ugral), viszont ugye elobb utobb nem lesz VGA csatlakozom sehol sem. Ezert is meditalok egy OSSC megvasarlasan, hatha azzal jol lehetne HDMI-t csinalni belole, viszont az mar tul draga ahhoz, hogy kiprobalas/kolcsonkeres nelkul vaktaban megvegyem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák