Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    bocsi skacok, hogy kicsit hanyagoltalak titeket de soook-sok fejleménnyel tértem vissza!
    először is:
    akosf! Ez az az Ali 7-es chipsetes lap vagy melyik ugye? ami 100MHz-es FSB fölött érzi jól magát?! :DD
    frescho! Hogy tudsz ilyen butaságokat kérdezni? ebben a topicban mindenki rá van izgulva a régi tesztekre, szal jöhet :K
    Majd előveszem én is a 92-93as PC WORD magazinjaimat, mert itt vannak tőlem nem messze :K
    Szóval össze jött az SLI!
    Mint kiderült a lapom nem SLI képes, hiába a két PCIe csati meg az SLI engedélyező Jumpersor... a chipset a lapon NF4 Ultra és NEM!!! NF4 SLI...
    De ezt egy kis moddolással megoldottam, hála a DFI topicnak és a köreinkben is fel-fel tűnő Oliverdának :R :R két kis érintkezőt össze kellett zárni.. grafit mod powa :DDD
    aztán már látta a kártyákat a Win, engedte az SLI módot, csak nem gyorsult semmi... persze mert a 2 kártya eltérő gyártóju de még az órajelek is kicsit különböznek.. szóval tegnap még kaptak egy BIOS flash-t is, így mindegyik kártya Asus lett, és azonos órajelen.. így megy a 6800 ultra SLI, már mennek a tesztek :))

Új hozzászólás Aktív témák