Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz arn #69745 üzenetére

    Hú, most, hogy mondod, lehet, hogy tényleg Player. Azt hiszem pont ilyet vettem 2004 januárjában, OEM zacsis volt.
    Egyébként ez is azon kevéske hardverem egyike, amit megtartottam és eltettem még 2009-ben a Win7 x64 miatti nyugdíjazásakor. 2016-ban még megvolt, már kerestem és tudom, hol nincs, de az biztos, hogy megvan. Az SB 2.0, SB PRO 2.0, az AWE64 és a "kézi ültetésű" Live! mellett lehet, mert azok is elbújtak.

    Arra tisztán emlékszem, hogy a Nyugati tér és a "mentőállomásos" utca közti részen volt az ATM ahova jól fel kellett lépni egy lépcsőn, onnan jött ki a zsé, de hogy mennyit fizettem érte a Blufishben, az már kitörlődött. (Ez valami önvédelmi mechanizmus lehet. :DDD )

    Nem tudod véletlen, mennyibe kerültek ezek 2003-ban? A sima, és a Platinum? A sima 19990Ft körül?

    DartSun: Többet nem terveztem venni, hogy másoknak is maradjon jó vétel. Talán egy Audigy 1-et, ha szembejön mert az hivatalosan is Win 98 kompatibilis.
    Amúgy a MIDI is elég jól szól a default SoundFonttal. Bár tudom ennek is vannak fokozatai. Amiket régebben linkeltél megagiga SoundFontok megvannak, de arra még nem jöttem rá, hogy lehetne betölteni az Audigy 2 mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák