Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz gban #34098 üzenetére

    inkább aztat mondjad meg... komolyan mondom szégyenlek iylen amatőr dolgot kérdezni...
    szóval tápot kicseréltem a 486-ba most oké... a Doom Doom2 hibátlanul szól...
    Duke3D-vel tolnám álíltanám be a hangot...
    Az autoexec.bat-ban így van:
    "SET BLASTER A220 I5 D1 H1 P330 T6
    Beállítom hogy Sound Blaster Adress 0x220 Interupt IRQ 5 8bit DMA Channel 0 16 bit DMA cchannelt 5-7-ig lehet állítani, végig próbáltam mindet
    Mégis amikor vissza akarom tesztelni, a Music az rendben van de a Sound FX Card-ra azt mondja hogy "Make Sure the 16bit DMA channel is correct"
    de kipróbáltam a 6-ost és 7-est is.. mind ugyanez... erre van tipped/tippetek?

    HA nincs, mondom a következő nyűgöm! MEgcsináltam a DOS 6.22-es indító lemezt...
    szépen command.com autoexec.bat stb fel a HDD-re, bootol is a DOS és a win3.11, telepíteném a Gravist...
    Teszteli a telepítő az IRQ-t, MIDI-t, minden ok, de amint rámegyek hogy tesztelje a Record/playback DMA-t, akármit álíltok be neki 1-est vagy 3-ast vagy 6-ost, rámegyek hogy test, és szépen írja is ki a gép hogy PARITY ERROR???? SYSTEM HALTED
    jó nagy betűkkel... korábban ment ebbe a gépe a gravis.. mondom lehet csak úgy spontán tönkre ment a Gravis... raktam bele egy másik tök ugyanolyant.. azz is ugyanez... kinyírnak ezek a vackok :(

Új hozzászólás Aktív témák