Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    akosf, Yutani!
    Ti vagytok köztünk a legokosabbak, szóval tessék most nekem segíteni!
    Bizonyára tudjátok, van egy Dual P3 Tualatin gépem... az 1400as proccok 1560ig mentek stabilan, mivel workstation alaplap, csoda hogy FSB-t enged állítani, de feszt egyáltalán nem...
    Meg lettek "moddolva" a procik, (-1 láb meg 2másik láb összekötve) így most 1,77v-ot kapnak :DDD Ha bírnám hűteni, ezt majd megoldom, akkor olyan 1700ig simán elmennének, és így dualba a DDR ramokkal büntetnének nem kicsit ;]
    eddig minden szép és jó, de most jön a neheze! Most figyeljetek!
    van az AGP-s hd3850esem... belerakom a lapba, ugye ezen még csak 4X-es agp van, de univerzális szal az összes karit eszi... szal beledobom a 3850et, pittyen egyet, a hibaledek is szépen kizöldülnek, el kezd postolni stbtsb.. de képet nem ad.. mondom kib*szok én vele, PCI-babele a S3, indul a gép, windowsba van még kép, látja a hd3850-et... feltelepítem, és mondom hogy a 3850 legyen az elsődleges megjelenítő, tádáááám képet is ad, DE a fene enné meg, az a szerencsétlen XP úgy gondolja hogy a "3Dgyorsító" továbbra is az S3 és csesznek elindulni a gammák.. ezt ki lehetne valahoyg cselezni?
    Ti mindent tudtok, erre is biztos van megoldás :K
    betolnám az agp-s hd3850emet ééééés szét aláznám még a jobbféle p4eseket is;] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák