Új hozzászólás Aktív témák

  • Ry0K3N

    senior tag

    válasz jokeph #101329 üzenetére

    9600GT és az egész széria az nem hajlamos a szokásos csíkozós artifactozós fekete képernyős halálra? Ebből az időből elhet hallni ugye a sok sütögetős esetet. De tényleg elég olcsó most főleg ahhoz az érához.
    Nekem Giga 2x6 csatis 960 van, nagyon frankón kiszolgált a kártya csak hát CP2077-hez már vajmi kevés. Most egyenlőre pihen a dobozban.

    Blizzard játékok meg Quake engine játékok. Na ez pont az a kategória amiknél majdnem mindegy mi az oprendszer 98 tól 10-ig majdnem mindig problémamentesen általában elindulnak mindenféle beavatkozás nélkül :D
    CoD : United Offensivet pont nemrég toltam végig a C2D 6750+8600GTS kombón és valamiért szaggatott-fps droppolt egy két helyen. Úgy tudom szarul volt optimalizálva, csak nem tudom mennyire. Fel kéne tennem egy fps figyelő progit XP alá. Oda milyen lehetőségek vannak aminek értelmes kezelőfelülete van? (khömm riva tuner khömm)

    "Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Új hozzászólás Aktív témák