Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Whysperer #58151 üzenetére

    Hát nem tudom, alapvetően igazad van csak tudod nekem sokszor lenne mit írnom pár Inteles topicba (mert igen, néha olvasgatom azokat is..) de nem teszem, meg úgy kb más AMD/FX-es sem, pedig amikor egy 100k-s procit lehet visszavinni mert hűthetetlen az Intel féle ("AMD-től elhúzott") csúcstechnológia.., akkor azért rendesen ki tudnám aknázni a szókincsemet még féltucat mondatban is.. ;]

    Elfér itt néha egy kis Inteles saláta, csak amikor a féligazságok megtöltik a immunrendszeremet akkor szoktam kicsit "elégedetlenkedni".
    Nyilván aki FX-ről váltott Intelre a saját szemszögéből jogosan érezheti úgy hogy felhozza a témát mert gyakorlati tapasztalata van. Ám ez mindenkinél mást jelent, itt van pl elvtársUram aki az életben nem húzta az FX-et, meg pl a Macska vagy Sasbá', ha ez még nem elég változó amire figyelni kell amikor ilyen fórumtárs "véleményét" olvassa valaki, akkor még ottvan az is mikor váltott.
    Milyen játékokkal tolta vagy akkoriban mennyire használtak négynél több szálat ezek a játékok stb.

    Szóval sok esetben erősen köbgyök kategória, ezért is marhára nem szerencsés általánosítani.
    Ráadásul ottvan még az FX-ek tuningra gyártott mivolta. Egy huzatlan 6100as is "FX", meg egy 5+Ghz-re tolt Vishera is. A kettő viszonya pedig kb Gizike kontra Gőzeke, megint változó hogy feltételezett egykori tulajok éppen random topicban hogy nyilvánulnak meg egyikről vagy másikról, ugyanakkor az esetek 90%-ban csak FX-nek hívják egykori procijukat.

    Hablaty után pedig csak annyi, nem azt kell nézni mit mond, hanem azt hogy ki mondja..! :K

    Arról nem beszélve, két fajta felhasználó van ezen a fórumon, az egyik mondja/írja mit tud a procija/hűtése, milyen procilimitje volt/nem volt, kihajtja-e vagy sem stb, a másik pedig mutatja!

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák